aboutus

Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd

Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
در سراسر جهان
مارک های: مینگ یان
تعداد کارمندان: 30~50
سال تاسیس: 2011
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

شنژن MingYan Technology Co. ، Ltd. سازنده حرفه ای تجهیزات تولید خط تولید SMT است که از سال 2011 در شنزن مستقر است. ما بیش از 10 سال تجربه در زمینه ماشین آلات داریم و همچنین می توانیم ماشین آلات سفارشی غیر استاندارد و قطعات ماشین آلات را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود بسازیم ..

 

دستگاه های انتخاب و جایگذاری SMT دسک تاپ 2 سر و 4 هد ما برای اکثر سازمان های تحقیق و توسعه تولید SMT کوچک و متوسط ​​، چراغ های LED ، کارت های درایور یا هر نوع مشابه از امکانات ساخت است.دستگاه 6 سر ، 8 سر و 12 هد عمودی استاندارد SMT با سرعت بالا برای کارخانه های تولید با حجم زیاد است.ما راه حل یک مرحله ای SMT را به مشتریان مختلف ارائه می دهیم.

 

ما بسیار مشتاق هستیم که برای مطالعه آخرین فناوری SMT بیدار بمانیم ، ما اطمینان داریم که محصولات با کیفیت بیشتری تولید می کنیم.ما خدمات پس از فروش را به عنوان مهمترین مورد در نظر می گیریم ، لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال یا ایده جدید ، با ما تماس بگیرید.

تاریخ

در سال 2011 ، ما متوجه شدیم که محصولات ما فرصت خوبی برای مواجهه با بازار بین المللی دارند زیرا بازخورد ماشین آلات ما در چین بسیار خوب است.بنابراین ما تجارت بین المللی خود را آغاز کردیم و کارخانه خود را در شنژن تنظیم کردیم.

 

در سال 2012 ، شرکت با استفاده از فناوری SMT و تحقیق در مورد دستگاه انتخاب و قرار دادن دسک تاپ بر اساس تجربیات ما در ماشین آلات.نوآوری هسته اصلی ماست و ما برای ایجاد محصولات بیشتر به کار خود ادامه خواهیم داد.

 

در سال 2014 ، ما در مورد دستگاه انتخاب و مکان با سیستم شناسایی تصویری CHMT48V تحقیق کرده ایم که فناوری اصلی در P & Ps دسک تاپ کوچک در چین است.ما هر الزامی را که مشتری ما درخواست یا نیاز داشته باشد برآورده خواهیم کرد.

 

در حال حاضر ما کاربران زیادی در سراسر جهان داریم ، ما اطمینان داریم که محصول با کیفیت بیشتری تولید می کنیم.

سرویس

 

خدمات بسته استاندارد:


بسته P & Ps ما یک بسته چوبی استاندارد صادراتی است تا از آسیب در هنگام حمل و نقل جلوگیری شود.

 

خدمات حمل و نقل:
 

1. حمل و نقل توسط TNT / DHL / FeDex اکسپرس درب به درب.

برای بسته بندی زیر 200 کیلوگرم ، می توانید از TNT ، DHL ، Fedex یا سایر شرکت های اکسپرس استفاده کنید ، این سرویس درب منزل است ، تحویل آن 5-8 روز طبیعی است.لطفا توجه داشته باشید که عوارض واردات ، مالیات و هزینه ها در قیمت کالا یا هزینه حمل و نقل وجود ندارد.این هزینه ها به عهده خریدار می باشد.

 

2. حمل و نقل از طریق هوا / دریا.

برای مقادیر زیاد ، بیش از 500 کیلوگرم ، می توانید از هوا یا تحویل دریا استفاده کنید.

          FCA: ما کالاها را به انبار در چین ارسال می کنیم که توسط خریدار خواسته شده است ، شرکت هوایی به شما کمک می کند پرواز بین المللی را حمل کنید تا کالا را در محل خود حمل کنید.هزینه حمل و نقل هوایی مسئولیت خریدار است.

          CIF: این به این معنی است که کالا را به حمل و نقل دریایی به نزدیکترین بندر خریداران ارسال می کنید ، حدود 18 ~ 40 روز زمان حمل و نقل ، اطلاعات را ردیابی نمی کند ، خریدار باید ترخیص گمرکی را به صورت محلی انجام دهد و مالیات سفارشی بپردازد ، شما می توانید از یک نماینده برای انجام هر کار محلی استفاده کنید و کالاها را به محل خود تحویل دهید.

          FOB: این بدان معنی است که شما می توانید شرکت حمل و نقل را ترتیب دهید ، ما کالا را با توجه به اطلاع شما به بندر دریایی در چین حمل خواهیم کرد و همه کارهای محلی را در چین انجام خواهیم داد.پس از خروج کالا از بندر چین ، هزینه های دیگر به عهده خریدار است.

 

3. حمل و نقل به روسیه.

ما کالاها را با هواپیما ارسال خواهیم کرد ، خریدار نیازی به پرداخت مالیات ندارد ، ابتدا کالاها را به مسکو حمل می کنیم ، حمل و نقل تمام ترخیص کالا را انجام می دهد ، حمل و نقل مالیات را پیش پرداخت می کند.پس از ورود کالا به مسکو ، اکسپرس محلی روسیه کالاها را به محل شما تحویل می دهد.بنابراین خریدار نیازی به نگرانی در مورد مشکل مالیات ندارد.

زمان حمل و نقل حدود 18 ~ 35 روز کاری است!این دارای شماره ردیابی جزئیات و اطلاعات ردیابی است.

وب سایت ردیابی: https://www.17track.net/ru

 

4. مستقیم از کارخانه ما تحویل بگیرید.

           شما می توانید از نمایندگی حمل و نقل خود یا حساب DHL / TNT / Fedex خود استفاده کنید.شما می توانید آنها را مستقیماً از کارخانه ما انتخاب کنید.

یا اگر در چین حمل و نقل دارید ، می توانیم کالاها را مستقیماً برای حمل و نقل شما حمل کنیم.ما تمام جزئیات بسته بندی را از قبل برای شما ارسال خواهیم کرد.

 

 

کانال یوتیوب: (بسیاری از فیلم های آموزشی در آنجا)

https://www.youtube.com/channel/UCKRczL5Hywx59M_2SWGJOsA/videos

 

پست الکترونیک:Adam@smtpickandplacemachines.com

تلفن / WhatsApp: 0086 135 106 75756

 

 

کد HS: دستگاه انتخاب و قرار دادن: 8479896200

کد HS: اجاق گاز مجدد: 8514109000

کد HS: چاپگر استنسیل: 7616999000

کد HS: لوازم جانبی SMT: 8479909090

 

 

ضمانتنامه:


از زمان خرید و خدمات مادام العمر ، دستگاه کامل دارای مدت ضمانت 1 سال است
پشتیبانی و همچنین عرضه طولانی مدت قیمت کارخانه.(آسیب مصنوعی به جز)


ما خدمات Q / A و پشتیبانی عیب یابی و مشاوره فنی آنلاین را ارائه می دهیم.خدمات پس از فروش یک به یک را ارائه دهید.

اگر دستگاه یا قطعه دستگاه شما در حمل و نقل نقص دارد ، لطفاً عکس بگیرید و به ایمیل ما بفرستید ، ما به زودی قطعات آسیب دیده را برای شما قرار می دهیم.

 


هر دستگاه 100٪ قبل از خارج شدن از کشتی آزمایش خوبی کرده است.


پشتیبانی فنی:

نام: آقای بن فونگ

پست الکترونیکی: service@smtpickandplacemachines.com

 

 

ما تکنسین های حرفه ای و فروش مسئول داریم که خدمات ایمیل را از دوشنبه تا یکشنبه ارائه می دهند.شما باید ظرف 24 ساعت پاسخ نامه خود را از طریق پست دریافت کنیدservice@charmhigh-tech.com .مامایل به حل مشکل شما هستند

لطفا در صورت تمایل به تماس با کارکنان خدمات پس از ما در هر زمان که نیاز به کمک بود ، احساس راحتی کنید ، ما تمام تلاش خود را برای کمک به مشکلات انجام خواهیم داد

 

 

تیم ما

ما تیم تحقیق و توسعه خود را با تیم مدیریت حرفه ای ، تیم فروش و تیم خدمات متعهد هستیم که به شما خدمت می کنند.

 

 

چین Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

چین Shenzhen MingYan Technology Co., Ltd نمایه شرکت 1

 

 

 

اطلاعات تماس